تیم استارت لایف

موسسه سفیران تجارت آزاد

از سال 1389 مجموعه استارت لایف به صورت گروهی دو نفره شروع به کار کرد. پس از 7 سال تحت برند استارت لایف، اقدام به برگذاری دوره های آموزش بورس و بازارهای مالی نمود. با برگزاری 42 دوره جامع آموزشی بلند مدت و کوتاه مدت، بیش از 2000 تحلیلگر را وارد بازار سرمایه کرده‌ایم. و از سال 1399 به صورت آنلاین نیز فعالیت مجموعه شروع شد.
 

رسالت اجتماعی ما

در سال 1400 برآن شدیم تا در شرایط سخت معیشتی نسبت به آموزش دادن احاد مردم در زمینه اصول سرمایه گذاری صحیح و هوش مالی اقداماتی را رقم بزنیم. علاوه بر آن نسبت به مدیریت صحیح سرمایه در بازار های فارکس، آتی کالا، ارز دیجیتال نیز کلاس ها و وبینار هایی برگذار کردیم.

امیدواریم هرچه سریعتر بتوانیم، نگرش صحیح موفقیت مالی را، در جامعه توسعه بدهیم.

همکاری با آرپینا

تیم 8 نفره استارت لایف از بهار 1400 با مجموعه آرپینا ادغام شد. در حال حاضر مجموعه با تیم 18 نفره در دفتر مرکزی شیراز مدیریت می گردد.

رسالت اجتماعی استارت لایف

تمام تلاش ما و همکارانم ایجاد مرجعی برای آموزش واقعی و صحیح موفقیت مالی و سرمایه گذاری بوده است مرجعی که کمک می کند زندگی بهتری برای خود و اطرافیانمان بسازیم.

گسترش نگرش صحیح سرمایه گذاری و هوش مالی بین صاحبین کسب و کار ها رسالت دوم ماست که از تیر ماه  1400 طراحی دوره ها و کلاس های آن را شروع کردیم.

امیدواریم در بهبود وضعیت معیشتی مردم، با آموزش صحیح اثر گذار باشیم. رضایت دانشجویان و تحلیلگران تربیت شده در مجموعه گواه تلاش های ماست.

پلی میان آموزش و بازار کار

دوره های مجموعه استارت لایف تلفیقی از آموزش اصولی و پایه تئوری ها و کار عملی در بازار است. به جرعت می توانیم بگوییم که در دوره ها به کمک پشتیبانی ها می توانید با حداقل سرمایه و نگرش صحیح وارد بازار شوید.

جلوگیری کردن از ضرر و توسعه مهارت های فردی شما در کنترل افکار و هیجانات بخش جدانشدنی دوره های ماست.

 

پشتیبانی و ارتباط مستمر

برگذاری وبینار ها و آپدیت دوره های سایت به صورت مستمر باعث توسعه فردی دانشجویان می شود. لذا تمام تلاش خودمان را می کنیم که کار شما روی زمین نماند. در حال حاضر 5 استاد با بیش از 12 سال تجربه در “استارت لایف” مشغول تحلیل و تربیت تحلیگران آینده هستند.

دانشجویان

بیش از 2130 تحلیلگر تربیت شده

برگزاری همایش و کلاس

42 کلاس بلند مدت و کوتاه مدت و 10 همایش

محتوای تولید شده

بیش از 61.5 ساعت

اساتید مجموعه  استارت لایف

استاد عباس توحیدی

4 سال سابقه

مدرس تحلیل تکنیکال، تابلوخوانی پیشرفته

استاد علیرضا رنجبر

12 سال سابقه

مدرس تابلوخوانی مقدماتی، روانشناسی بازار، هوش مالی

استاد علی ذکایی

2 سال سابقه

مدرس استراتژی ACD

استاد مریم رحمانیان

4 سال سایقه

مدرس بازار جهانی فارکس و سبک ایچیموکو

استاد پویان بیکران

2 سال سابقه

مدرس مفاهیم پایه اقتصاد

استاد مهدی هاشمی

3 سال سابقه

مدرس ارز دیجیتال

همکاری با ما

مدرس شوید!

با مهارت های مرتبط در استارت لایف تدریس کنید.

استخدام شوید!

جای شما کنار تیم خلاق ما خالی است!